Lesrooster
2020-2021

Bekijk hier ons lesrooster per dag

Zaal 1   
15:30-16:30Streetdance 6 t/m 9 jaar – Bianca  
16:30-17:30Hip-Hop Selectie Smallgroups Juniors B/C  
17:30-18:30Hip-Hop Selectie Smallgroups Children A/B  
18:30-19:30Hip-Hop Selectie Duo/Solo  
19:30-20:30Hip-Hop Selectie Smallgroups Juniors A/Adults  
20:30-21:30Dancemix Volw. – Bianca  

Zaal 1

 

Zaal 2

 

09:00-10:00

DBH-Fit – Bianca*

  

10:00-11:00

DBH-Fit 55+ – Bianca*

  

15:30-16:30

Dancemix 5 t/m 7 jaar – Bianca

  

16:30-17:30

Dancemix 8 t/m 10 jaar – Bianca

16:30-17:30

Jazz/Modern 7 t/m 10 jaar – Maartje

17:30-18:30

Jazz/Modern 11 t/m 14 jaar – Maartje

17:30-18:30

Afro/Dancehall 8 t/m 12 jaar – Fenna

18:30-19:30

Jazz/Modern 15+ jaar – Maartje

18:30-19:30

Dancemix 11 t/m 14 jaar – Fenna*

19:30-20:30

Dancehall gev. – Joya

19:30-20:30

Dancemix 14+ jaar – Maartje

20:30-21:30

Dancemix Volw. – Maartje

  
Zaal 1 Zaal 2 
13:45-14:30Kidsdance 3 t/m 5 jaar – Mandy13:30-14:30Dance & Sing – Bianca*
14:30-15:30Klassiek 6 t/m 9 jaar – Mandy14:30-15:30Streetdance 6 t/m 9 jaar – Bianca
15:30-16:30Selectie Talentenklas 1  
16:30-17:30Streetdance 10 t/m 14 jaar – Bianca  
17:30-18:30Hip-Hop Selectie Smallgroups Juniors B/C  
18:30-19:30Hip-Hop Selectie Formation Juniors  
19:30-20:30Hip-Hop Selectie Formation Adults  
Zaal 1 Zaal 2 
09:00-10:00DBH-Fit – Bianca*  
10:00-11:00DBH-Fit 55+ – Bianca*15:30-17:30Musical les – Bianca/Gastdocent*
15:30-16:30Hip-Hop t/m 11 jaar – Jacco15:30-16:30Streetdance 6 t/m 8 jaar – Bianca
16:30-17:30Selectie Talentenklas 216:30-17:30Streetdance 9 t/m 12 jaar – Bianca
17:30-18:30Hip-Hop Selectie Formation Adults17:30-18:30Selectie Talentenklas 2
18:30-19:30Hip-Hop Selectie Smallgroups Juniors A/Adults  
20:00-21:00Zumba – Bianca19:30-20:30Hip-Hop 12+ jaar – Jacco*
Zaal 1   
15:30-16:30Hip-Hop Selectie Smallgroups Children A/B  
16:30-17:30Hip-Hop Selectie Formation Juniors  
17:30-18:30Dancemix 6 t/m 9 jaar – Maartje  
18:30-19:30Dancemix 9 t/m 12 jaar – Maartje  
19:30-20:30Dancemix 13 t/m 16 jaar – Maartje  
Zaal 1 Zaal 2 
08:45-09:30Peuterdans 2 en 3 jaar – Bianca*  
09:30-10:15Kidsdance 4 en 5 jaar – Bianca09:15-10:15Selectie Talentenklas 1
10:15-11:15Tapdance – Bianca/Jacco10:15-11:15Selectie Techniekles
11:15-12:15Pop Show Dance – Meta*11:15-13:15Musical les – Bianca/Gastdocent*
Vanaf 13:39Tijd Voor Workshops & Partijtjes  

Tijd voor workshops & partijtjes.

Schrijf je nu in!

nl_NLDutch
nl_NLDutch